Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Kargo ve Teslimat

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. 

  • Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Sipariş tutarı 50 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. (Havale, Kreti Kartı ve Posta Çeki) Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.
  • 50 TL ve üzeri alışverişler kapıda ödeme sistemi ile gönderilirse 5 TL kargo şirketi tarafından tahsilat hizmeti müşteriden alınır.
  • Kargo ücreti Türkiye geneli ortalama 4,75 TL'dir.
  • 50 TL nin altında yapılan alışverişlerde kapıda ödeme tahsilat ücreti kargo ile beraber 9.75 TL müşteriden tahsil edilir. Bunun için 50 TL altı siparişlerin kapıda ödeme ile sipariş verilmesi tavsiye edilmez.
  • İş günleri içerisindeki siparişler en geç 36 saat içerisinde kargoya verilecektir.  Saat 16:00 ya kadar sisteme girilen ürünler aynı gün kargoya verilir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 1-7 gün arasında sürmektedir.
  • Siparişler iş günleri içerisinde hazırlanarak gönderilir ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma  )
  • Ürününüzün evinize teslim edilebilmesi için ödeme esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • DİKKAT !!!  Ürünlerimiz stoklar ile sınırlıdır. Stokların tükenmesi halinde www.kitapsihirbazi.com bundan sorumlu tutulamaz.

Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle +90 216 442 16 42 iletişime geçiniz.

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.Kapat